Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Miramare studia

Krásná vilka Miramare stojí na okraji městečka asi 1 minutu od pobřežní promenády. Je obklopená dobře udržovanou zahradou. Krásná písečná pláž Petry je vzdálena asi 10 minut. Dobře vybavená studia Miramarejsou v přízemí nebo v 1. patře. Terasy nebo balkóny studií směřují k moři, ke skále s kostelíkem nebo do hor. Z některých studií je vzdálený výhled na moře zastíněný zelení. Studia mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizaci (za příplatek). Součástí vybavení je společný zastíněný prostor s barem a snídárnou, který slouží i jako recepce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Miramare studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Miramare - poloha:

Krásná vilka Miramare stojí na okraji městečka asi 1 minutu od pobřežní promenády. Je obklopená dobře udržovanou zahradou. Krásná písečná pláž Petry je vzdálena asi 10 minut.

Ubytování:

Dobře vybavená studia Miramarejsou v přízemí nebo v 1. patře. Terasy nebo balkóny studií směřují k moři, ke skále s kostelíkem nebo do hor. Z některých studií je vzdálený výhled na moře zastíněný zelení. Studia mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizaci (za příplatek). Součástí vybavení je společný zastíněný prostor s barem a snídárnou, který slouží i jako recepce.

Stravování:

De zájezdu, mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek) je podávána v malém baru obklopeném zelení, možno obědy a večery.

Hodnocení:

Ubytování s výbornými službami v klidném prostředí nedaleko moře. Vzdálenost od centra: cca 100 m. Vzdálenost od moře: cca 60 m. Vzdálenost od pláže: cca 530 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.