Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun Rise

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex Sun Rise postavený v mírném kopci do tvaru antického divadla poskytuje překrásnou vyhlídku na moře a okolní letoviska. Leží cca 370m od moře a oblázkové pláže, kameny jsou i při vstupu do moře (doporučujeme boty do vody). Hotel se nachází mezi Lesboskými letovisky Molyvos (cca 1,5km) a Eftalou (cca 2 km).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun Rise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Sun Rise

nově zrekonstruovaný hotelový komplex Sun Rise postavený v mírném kopci do tvaru antického divadla poskytuje překrásnou vyhlídku na moře a okolní letoviska. Areál Sun Rise s pastelovými barvami navozuje příjemnou atmosféru a nachází se cca 370m od moře a oblázkové pláže, kameny jsou i při vstupu do moře (doporučujeme boty do vody). Hotel se nachází mezi letovisky Molyvos (cca 1,5km) a Eftalou (cca 2 km). Vzhledem k tomu, že zdejší pláž není dobře organizovaná, doporučujeme využívat zdarma hotelového mikrobusu, který zajišťuje 4 x denně spojení do Molyvosu. Na těchto plážích je možný pronájem slunečníků a lehátek a jsou zde možnosti vodních sportů. Nedaleko hotelu je zastávka městské linky, která jezdí do Molyvosu, EftalouPetry (cca 1€/jedna cesta), možné je využít i taxi (cca 4€/jedna cesta).

Kapacita

areál Sun Rise tvoří 11 budov (každá s odlišným designem, dekorací a barvou), celkem je zde 74 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (s možností minibaru – za poplatek), balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén, do zahrady nebo na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka je v hotelu Sun Rise na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek, konferenční sál, internetový koutek (za poplatek cca 3€/hodina), možnost bezdrátového připojení v případě vlastního PC (zdarma), vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, kavárna, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní a venkovní restaurace, taverna, zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava

bazén s jacuzzi, odkud je pěkný výhled na moře, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek v zahradě. Sauna (za poplatek cca 8€/osoba/30 minut), vnitřní jacuzzi (za poplatek cca 10€/2osoby/hodina), stolní tenis (zdarma), fitcentrum (za poplatek cca 4€/osoba/hodina) nebo speciální nabídka fitcentrum + jacuzzi (za poplatek cca 5€/osoba/hodina), tenisové hřiště (za poplatek cca 4,40€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty je možné využít na plážích v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večerní programy, zábavu a soutěže.

Hlavní výhody hotelu Sun Rise

3 hlavní výhody hotelu Sun Rise: hotelový mikrobus, příjemné prostředí, krásný panoramatický výhled.

Web

Hotel Sun Rise

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.