Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexander - studia a aaprtmány

Nový dům Alexander stojí v údolí vesnice Anaxos na ostrově Lesbos a je obklopený olivovými sady. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 7 minut. Okolo pláže jsou taverny a obchod. V domě Alexander jsou 2 velmi dobře vybavená mezonetová studia a 1 apartmán. Studia Alexander mají ložnici v 1. patře (1 manželskou postel a 1 další lůžko) a v přízemí obývací kuchyň, kde je rozkládací gauč (1 lůžko). Apartmán Alexander má ložnici (manželské lůžko a 1 další lůžko) a rozkládací gauč v obývací kuchyni (pro 2 osoby).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexander - studia a aaprtmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia a apartmány Alexander - poloha:

Nový dům Alexander stojí v údolí vesnice Anaxos na ostrově Lesbos a je obklopený olivovými sady. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 7 minut. Okolo pláže jsou taverny a obchod.

Ubytování:

V domě Alexander jsou 2 velmi dobře vybavená mezonetová studia a 1 apartmán. Studia Alexander mají ložnici v 1. patře (1 manželskou postel a 1 další lůžko) a v přízemí obývací kuchyň, kde je rozkládací gauč (1 lůžko). Apartmán Alexander má ložnici (manželské lůžko a 1 další lůžko) a rozkládací gauč v obývací kuchyni (pro 2 osoby). Kuchyně jsou moderně vybaveny, mají lednici, elektrický vařič, kávovar, touster, žehličku a základní nádobí. Dále zde naleznete TV/SAT, klimatizaci a prostorné terasy a balkóny, odkud je buď vzdálený výhled na moře nebo výhled do zeleně. Studia a apartmán maji 2 koupelny, 1 je s vanou a 2. se sprchou. V ubytování je možné vyžádat dětskou postýlku.

Hodnocení:

Luxusní ubytování v klidné lokalitě, s dobrým dosahem krásné písečné pláže Anaxos a s krásnými výhledy do údolí. Vzdálenost od pláže: cca 180 m. Vzdálenost od taveren: cca 130 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.