Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vivamare

Jeden z nejkvalitnějších a nejprostornějších hotelů na ostrově Lesvos, hotel Vivamare nabízí svým klientům  výborné služby a přátelský personál. Výhodou je poloha u moře s úžasnými výhledy na Egejské moře, areál s několika bazény, včetně bazénů pro děti i blízkost historického města Molyvos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vivamare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vivamare

Hotel Vivamare, dříve známý pod jménem Alkaios,  se nachází v mírném svahu přímo nad mořem (není organizovaná pláž, přírodní oblázkovo-kamenitý vstup do moře, na který se schází po schůdkách, doporučujeme boty do vody), asi 1,5 km od starověkého města Molyvos, 2,5 km od horkých pramenů Eftalou, 7 km od letoviska Petra. Hotel zajišťuje zdarma spojení minibusem do Molyvosu a zpět ve stanovených časech. Před hotelem též zastávka místní autobusové dopravy.

Vybavení hotelu Vivamare

Prostorný hotelový komplex nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, 2 bary, TV kout, WiFi připojení ve veřejných prostorách, 2 sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky u bazénů, stolní tenis a lázeňské centrum ( centrum zahrnuje 1 vnitřní bazén s jacuzzi, fitness, saunu, hammam, hydrodynamické sprchy, venkovní wellness bazén vybavený 2 jacuzzi, vodopádem a masážními tryskami a lehátka okolo bazénů).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, TV, telefon, fén (k zapůjčení na recepci), ledničku, balkon či terasu. Dvě přistýlky možné pouze pro děti a jsou řešeny formou palandy. V případě přistýlek je na pokoji méně místa.

Stravování

Dle Ck, polopenze

Pro děti

Dva dětské bazény, dětská postýlka, dětské hřiště.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.