Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrisoula Studia

Menší, prakticky zařízená studia Chrisoula mají ideální polohu na Lesbosu v klidném prostředí letoviska Anaxos, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a jen pár kroků od studií Armonia.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrisoula Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Chrisoula

Menší, prakticky zařízená studia Chrisoula mají ideální polohu v klidném prostředí letoviska Anaxos, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a jen pár kroků od studií Armonia.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze, snídaně v místě ubytování, večeře v restauraci.

Ubytování ve studiích Chrisoula

Jednoduše zařízená dvoulůžková studia mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí a balkon nebo terasu s výhledem na bazén či do zahrady. Možnost přistýlky - rozkládacího křesla - vhodné pouze pro děti. Za poplatek klimatizace EUR 5,-/den, bezpečnostní schránka EUR 1,5/den.

Vybavení a služby

K objektu Chrisoula patří menší sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky a bar s venkovním posezením.

Přehled zájezdů do studií Chrisoula

Přehled zájezdů si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Kromě těchto zájezdů se můžete podívat ještě na nabídku CK Charis, která zde zájezdy sice nemá, ale její nabídka je velmi rozumná. Pokud jim řeknete, že jste se o nich dozvěděli zde, na Řecko v detailech, dostanete speciální slevu.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.