Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anaxos

Malý hotelový areál Anaxosse nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Anaxos na Lesbosu ve vzdálenosti cca 70 m od moře a písečné pláže (místy s oblázky při vstupu do moře) s modrou vlajkou. Pláž je k dosažení přes silnici. Na konci pláže je dětské hřiště a možnosti vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anaxos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha areálu Anaxos

malý hotelový areál Anaxosse nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Anaxos ve vzdálenosti cca 70 m od moře a písečné pláže (místy s oblázky při vstupu do moře) s modrou vlajkou. Pláž je k dosažení přes silnici. Na konci pláže je dětské hřiště a možnosti vodních sportů. Podél pláže jsou lavičky, na pláži jsou sprchy a převlékárny. Centrum letoviska Anaxos, které se nachází podél pobřeží je ve vzdálenosti cca 70 m, zde jsou restaurace, taverny, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry.

Kapacita

hotel Anaxos tvoří 3 spojené budovy, celkem je zde 35 pokojů (2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, telefonem, malou kuchyňkou se základním vybavením, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, na letovisko nebo s bočním výhledem na moře. Klimatizace (za poplatek cca 6€/den). Trezor na recepci (za poplatek cca 1€/den). Dětská postýlka je v hotelu Anaxos na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek v části restaurace (za poplatek cca 1€/15 minut), vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Kontinentální snídaně, servírované večeře se skládají ze salátu, hlavního chodu, dezetu (ovoce nebo zákusek). K jídlu je v ceně sklenička vína pro dospělé a sklenička džusu pro děti. Hotel Anaxos pořádá obvykle 1 x za týden večeři formou barbecue u hotelového bazénu (ta zahrnuje suvlaki, párek, různé saláty a pita chleba) - za příplatek cca 7€/osoba.

Sport a zábava

bazén s malým prostorem pro menší děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Anaxos

3 hlavní výhody hotelu Anaxos: blízko písečné pláže, vhodné pro relaxační dovolenou, ochotný personál.

Web

Hotel Anaxos

Aktuální popis od CK

StřediskoAnaxosPolohaHotelový komplex několika budov se nachází v zahradě v centru střediska, cca 30 min chůze od centra letoviska Petra a cca 65 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.