Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Malemi

Malemi je rodinný hotel s velmi dlouhou tradicí je situován asi 300 m od centra letoviska Skala Kalloni na Lesbosu. Je to tradiční rodinný hotel s přátelskou atmosférou a vyžitím pro děti, leží v udržované zahradě.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Malemi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Malemi je rodinný hotel s velmi dlouhou tradicí je situován asi 300 m od centra letoviska Skala Kalloni v udržované zahradě.

Ubytování

Téměř všechny 2-lůžkové pokoje jsou zrekonstruované (s možností 1-2 přistýlek), některé mají zděné postele, s koupelnou/WC, lednicí/minibarem, TV/SAT, fénem, telefonem. Jsou klimatizované, s možností pronajmout si trezor (za příplatek). Všechny pokoje mají balkon (na přízemí jsou terasy s přímým výhledem do udržované zahrady - ideální pro děti).

U některých zájezdů je klimatizace zdarma.

Vybavení

Hotel Malemi má k dispozici velký bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka zdarma. Recepce s možností pronájmu trezoru, TV místnost, WiFi (cca 2 EUR/ den), bar, pool bar, restaurace a dětské hřiště. Tenisové kurty, basketbal, stolní tenis, beach volejbal. Fitness, hammam, sauna, jacuzzi.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. V případě All inclusive:

  • snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30- 16:00), večeře (20:00-22:00) formou bufetu
  • místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, ouzo) do 23:00
  • čaj, káva, koláčky (15:00-18:00)
  • zmrzlina pro děti do 12 let
  • stolní tenis, basketbal, tenis, plážový volejbal, sauna (1 hodina denně)

Pláž u Malemi

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Náš názor:

Malemi je příjemný hotel v blízkosti jednoho z nejatraktivnějších míst ostrova Lesbos. V roce 2007 byl hotel kompletně zrekonstruován. Tradiční rodinný hotel s přátelskou atmosférou a vyžitím pro děti. Velmi oblíbený našimi klienty

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.