Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Birds Bay

Luxusní vilky Bird Bay na romantickém a výjimečném místě, které umožňuje dokonalý odpočinek a odpoutání se od běžných starostí jsou vhodné pro klienty, kteří vyhledávají pobyt v zázemí, které navodí domácí atmosféru a nabízí nejen dostatek prostoru ale i soukromí. Vilky se nachází na útesu nad mořem, odkud je překrásný výhled na na moře, na hrad Molivos, na údolí Petry s jeho skalní dominantou a na malé ostrůvky v bezprostřední blízkosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Birds Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Birds Bay

Několik luxusních vilek je postaveno na útesu nad mořem. Je odtud úchvatný výhled na moře, na hrad Molivos, na údolí Petry s jeho skalní dominantou a na malé ostrůvky v bezprostřední blízkosti. Název Ptačí záliv je zcela přiléhavý pro tuto lokalitu, protože půvab romantického údolí a moře, které se rozprostírá pod útesem, je možné dokonale vnímat pouze z ptačí perspektivy. Do Ptačí zátoky se dostanete nejlépe autem stoupáním z Petry nebo z Anaxu. Nejbližší malá písčito-oblázková pláž je pod útesem. Další malé pláže jsou pod hotelem Clara a Alma (pláž Avlaki). U těchto pláží jsou i taverny, na pláži Avlaki si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Vybavení vilek Birds Bay

Jednotlivé luxusně vybavené vilky jsou obklopené dobře udržovanou zahradou. Některé vilky jsou samostatně stojící, další jsou postaveny těsně vedle sebe, avšak poskytují dostatek soukromí. Menší vilky nabízí ubytování pro 3 osoby, mají samostatnou ložnici a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem. Větší vilky jsou vhodné až pro 5 osob, mají v přízemí 1 ložnici a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem, další ložnice s výhledem na moře je v 1. patře. Vilky jsou vybaveny koupelnou s WC, kuchyňským koutem (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších kuchyňských elektrospotřebičů), pračkou, žehličkou, CD přehrávačem, fénem, klimatizací, TV a Wi-Fi. Ve větších vilkách jsou i myčky na nádobí. Balkóny a terasy jsou zastíněné a je odtud krásný výhled na moře.

Stravování

Dle Ck, bez stravy.

Pláž

Vilky se nachází 500 metrů od pláže.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.