Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dorothea studia

Nově zrekonstruovaný příjemný penzion Dorothea se nachází v klidné části letoviska Anaxos na ostrově Lesbos. Od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálen asi 300m. Přímo naproti penzionu se nachází minimarket a v blízkosti se nacházejí další obchůdky, taverny a restaurace. Klienti mají možnost využívat velmi hezký bazén hotelu Plaza Palace, který je naproti. Klidné a prostorné ubytování

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dorothea studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Dorothea

Nově zrekonstruovaný příjemný penzion Dorothea se nachází v klidné části letoviska Anaxos. Od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálen asi 300m. Přímo naproti penzionu se nachází minimarket a v blízkosti se nacházejí další obchůdky, taverny a restaurace. Klienti mají možnost využívat velmi hezký bazén hotelu Plaza Palace, který je naproti. Klidné a prostorné ubytování

Ubytování

Moderní prostorná studia Dorothea s možností až dvou přistýlek. Součástí vybavení je soc. zařízení (sprcha, WC), kuch. kout (základní vybavení, lednice), TV, ložní prádlo, ručníky (pravidelná výměna a úklid), prostorný balkon nebo terasa. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení přímo na místě u delegáta, polopenze - cca 10 eur/den, večeře 6 eur/den, snídaně - 4 eur/den.

Služby na místě

Možnost zapůjčení setu lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Zapůjčení motorek, aut, jízdních kol za poplatek. Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů. Vodní sporty na plážích.

Přehled zájezdů studií

Přehled zájezdů si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Kromě těchto zájezdů se můžete podívat ještě na nabídku CK Charis, která zde zájezdy sice nemá, ale její nabídka je velmi rozumná. Pokud jim řeknete, že jste se o nich dozvěděli zde, na Řecko v detailech, dostanete speciální slevu.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.