Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Theofilos

Hotelový areál Theofilos v mírném svahu s příjemnou rodinnou atmosférou je vystavěn v tradičním letovisku Petra na Lesbosu. Organizovaná písečná pláž s hrubším pískem (místy s oblázky) a čisté moře s modrou vlajkou jsou ve vzdálenosti cca 450 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Theofilos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Theofilos

hotelový areál Theofilos v mírném svahu s příjemnou rodinnou atmosférou je vystavěn v tradičním letovisku Petra. Organizovaná písečná pláž s hrubším pískem (místy s oblázky) a čisté moře s modrou vlajkou jsou ve vzdálenosti cca 450 m, k dosažení přes silnici cestou malebnými uličkami letoviska. Centrum letoviska Petra, které se nachází podél pobřeží, je ve vzdálenosti cca 430 m. Zde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, obchody s potravinami i suvenýry. Místo je též známé kostelem Panny Marie Glikofillousy, který je postaven na vrcholku skály.

Kapacita

hotelový areál Theofilos tvoří 3 dvoupatrové budovy, celkem je zde 120 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky – jako třetí lůžko bývá na pokoji obvykle standarní lůžko). Všechny pokoje v hotelu Theofilos jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV, chladničkou a malým balkónkem nebo terasou s výhledem na bazén, letovisko nebo na hory. Klimatizace (za poplatek cca 3€/den). Trezor na recepci (za poplatek cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně – rozšířený kontinentální bufet, veřeče jsou servírované a skládají se z předkrmu, salátu pro 2 osoby, hlavního chodu a dezertu (ovoce nebo zákusek).

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Theofilos

3 hlavní výhody hotelu Theofilos: rodinná atmosféra, pěkná písečná pláž, ideální poloha hotelu.

Web

Hotel Theofilos

Aktuální popis od CK

PolohaKomplex Theofilos, spolu se sesterským hotelem Theofilos Classic, jsou obklopeny zelení. Hotel se skládá z barevných nízkopodlažních budov. Centrum...

StřediskoPetraPolohaKomplex dvou hotelů (Classic a Superior) obklopený zelenými horami se nachází cca 400 m od kouzelného letoviska Petra a cca 65 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.