Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Harris

Malý komplex studií Harris je obklopený domy a chráněný vysokými stromy, leží ve středisku Anaxox na Lesbosu. Kdyby na písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se na ni po 100 m, ale protože se klikatí mezi jinými domky, je to přibližně 400 m. Obchody a různé krámky s občerstvením začínají už po několika metrech od pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Harris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Harris a ubytování:

Malý komplex studií Harris je obklopený domy a chráněný vysokými stromy. Kdyby na písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se na ni po 100 m, ale protože se klikatí mezi jinými domky, je to přibližně 400 m. Obchody a různé krámky s občerstvením začínají už po několika metrech od pláže, takže si po cestě můžete kdekoliv oddychnout a vychutnat si třeba studené frapé nebo se zastavit v minimarketu na malý nákup.

Pokoje ve dvou budovách jsou moderně zařízené, jedna z nich poskytuje ubytování ve studiích pro 2-3 osoby. Ve 3-lůžkových studiích je manželská postel a samostatná klasická postel. Každé studio má kuchyňku se základním vybavením (také kávovar a rychlovarnou konvici), trezor, koupelnu (sprcha, WC) a samostatný balkon. Možnost klimatizace za příplatek. K domu Harris patří i bazén, kde se mohou hosté zchladit a vykoupat ve sladké vodě a také snack bar, ve kterém dostanete malé občerstvení nebo osvěžující nápoj.

Doporučení pro Harris

Dům Harris stojí v oáze klidu, hosty nevyrušuje vůbec nic a dobré služby násobí i stálá přítomnost majitelů. Doporučujeme jako náš tip!

Kapacita komplexu Harris:

14 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.