Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lesvos Inn Resort & Spa

Tento kvalitní hotel Lesvos Inn Resort & Spa leží na krásné zlaté písečné pláži v letovisku Mytilini na ostrově Lesbos a nachází se deset minut chůze od centra města a přístavu. Romantická atmosféra je ideální pro páry i pro rodiny s dětmi. Hotel Lesvos Inn Resort & Spa nabízí panoramatický výhled na pláž a velký bazén. Pobyt v tomto luxusním hotelu pro Vás bude nezapomenutelný.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lesvos Inn Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lesvos Inn Resort & Spa

Tento kvalitní hotel Lesvos Inn Resort & Spa leží na krásné zlaté písečné pláži v letovisku Mytilini na ostrově Lesbos a nachází se deset minut chůze od centra města a přístavu. Romantická atmosféra je ideální pro páry i pro rodiny s dětmi. Hotel Lesvos Inn Resort & Spa nabízí panoramatický výhled na pláž a velký bazén. Pobyt v tomto luxusním hotelu pro Vás bude nezapomenutelný.

Vybavení hotelu Lesvos Inn Resort & Spa

- vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu bezpečnostní schránky cca 2 €/den) - restaurace, lobby bar, plážový bar u bazénu, Wi-Fi - bazén (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma) - basketbalové hřiště, posilovna, stolní tenis, dětský koutek - relaxační centrum (masáže a jacuzzi za poplatek; solárium a sauna zdarma)

Vybavení pokoje

- rodinné pokoje (jedna místnost) - sociální zařízení (WC, sprcha, fén) - SAT/TV, lednice, klimatizace - balkon nebo terasa

- normální dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - sociální zařízení (WC, sprcha, fén) - SAT/TV, lednice, klimatizace - balkon nebo terasa

Pláž & plážový servis

0 m, písečná, lehátka a slunečníky zdarma

Stravování

Dele ck, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačiny, zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.