Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anaxos Hill - Apartmány a studia

Rozsáhlý areál Apartmány a studia Anaxos Hill je rozmístěn na ostrově Lesbos na menším kopci i pod ním, s úžasným výhledem na vody Egejského moře a letoviska Anaxos–Petra–Molyvos. Cca 300 m od centra letoviska Anaxos s nabídkou restaurací, taveren, obchodů, cca 350 m od autobusové zastávky. Nedaleko 850 m dlouhé pláže letoviska, záleží na poloze konkrétního studia či apartmánu (cca 50–200 m). Pod komplexem je i malá soukromá pláž. Vzhledem k poloze na kopci ubytovací kapacita není vhodná pro lidi s pohybovými obtížemi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anaxos Hill - Apartmány a studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Anaxos Hill

Rozsáhlý areál Apartmány a studia Anaxos Hill je rozmístěn na menším kopci i pod ním, s úžasným výhledem na vody Egejského moře a letoviska Anaxos–Petra–Molyvos. Cca 300 m od centra letoviska Anaxos s nabídkou restaurací, taveren, obchodů, cca 350 m od autobusové zastávky. Nedaleko 850 m dlouhé pláže letoviska, záleží na poloze konkrétního studia či apartmánu (cca 50–200 m). Pod komplexem je i malá soukromá pláž. Vzhledem k poloze na kopci ubytovací kapacita není vhodná pro lidi s pohybovými obtížemi.

Pláž

Apartmány a studia Anaxos Hill leží asi 150 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Apartmány a studia Anaxos Hill

komplex Anaxos Hill nabízí recepci, bar u bazénu, SAT/TV místnost, internet u baru (WiFi), bazén na vrcholu kopce, lehátka a slunečníky u bazénu, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, přízemní budovy se studii a apartmány rozmístěné po kopci i pod ním.

Služby

klimatizace (mimo červenec a srpen, kdy je zdarma), dětská postýlka, internet u baru (WiFi, s vlastním PC zdarma, jinak za poplatek), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování v Anaxos Hill

pokoje mají klimatizaci v červenci a srpnu v ceně, TV s řeckými kanály, telefon, trezor, ledničku, fén, koupelnu/WC, terasu. Studia mají 3 pevná lůžka, kuchyňský kout se základním vybavením a jsou umístěna nahoře na kopci. Apartmány mají 2 ložnice (v jedné je 2lůžko, v druhé 2 oddělené postele) s možností další přistýlky pro dítě, oddělenou kuchyňku se základním vybavením a nachází se na úpatí kopce cca 50 m od pláže s výhledem do zeleně. V případě ubytování dítěte do 2 let nad maximální kapacitu pokoje je nutné mít pro něj dětskou postýlku (vlastní či pronajatou na místě).

Děti

dětské hřiště.

Doporučení pro apartmány a studia Anaxos Hill

Klidné místo, ideální pro rodiny s dětmi. Výjimečná poloha – od bazénu nejlepší výhled v oblasti Anaxosu na moře, vedlejší letoviska i západy slunce. Klimatizace v červenci a srpnu v ceně. Trezor v ceně. Možnost pobytu se psy či jinými domácími zvířaty.

Aktuální popis od CK

DoporučeníKlidné místo, ideální pro rodiny sdětmi. Výjimečná poloha– od bazénu je tu z celé oblasti Anaxosu nejlepší výhled na moře, vedlejší letoviska i...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.