Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maro - studia / apartmány

Dům Maro se nachází v úzké uličce, odkud se po pár metrech dostanete na krásnou písečnou pláž. V těsné blízkosti se nalézá taverna a obchod je také jen pár metrů od vilky. Jedná se o standardní ubytování s vynikající polohou jen pár metrů od taveren, obchodů a od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Lesbos. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maro - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů a studií Maro:

Dům Maro se nachází v úzké uličce, odkud se po pár metrech dostanete na krásnou písečnou pláž. V těsné blízkosti se nalézá taverna a obchod je také jen pár metrů od vilky.

Ubytování:

Celá vilka Maro prošla rekonstrukcí. Ve zvýšeném přízemí jsou 2lůžková studia Maro a 3lůžkové studio s manželskou postelí a dalším lůžkem. Příjemný apartmán Maro je v 1. patře, má 1 ložnici a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 lůžka). Studia a apartmán mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovar, fén, sejf (za příplatek), TV a klimatizaci (za příplatek). Zastíněné balkóny studií jsou menší a směřují na dvorek a do zeleně nebo do uličky, která vede k moři. Apartmán v 1. patře má 2 zastíněné balkóny, 1 směřuje k moři (částečný výhled na moře) a 2. do zeleně.

Hodnocení:

Standardní ubytování s vynikající polohou jen pár metrů od taveren, obchodů a od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Lesbos. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.