Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anassa vily

Vily Anassa stojí na ostrově Lesbos na samotě v mírném svahu v údolí pod benátskou pevností Molivos. Jsou situovány směrem k moři a k plážím Eftalou. Vily stojí v udržované zahradě, kde jsou také bazény. Na malou divokou pláž se dostanete asi za 10 minut. Nejbližší taverna je vzdálena cca 300 m a nejbližší obchod cca 1,5 km. Z vil je krásný výhled na moře a na pevnost Molivos. Je zde i místo na parkování.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anassa vily, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Anassa:

Vily Anassa stojí na samotě v mírném svahu v údolí pod benátskou pevností Molivos. Jsou situovány směrem k moři a k plážím Eftalou. Vily stojí v udržované zahradě, kde jsou také bazény. Na malou divokou pláž se dostanete asi za 10 minut. Nejbližší taverna je vzdálena cca 300 m a nejbližší obchod cca 1,5 km.

Ubytování:

Vilky Anassa jsou nové a luxusní, jsou postaveny z tradičních materiálů a skvěle zapadají do tradiční zástavby Molivosu. Každá má v 1. patře 2 ložnice a 2 koupelny s vanou s jacuzzi. V 1 ložnici je manželská postel a ve 2. ložnici 2 lůžka. V přízemí je pak další 2lůžková ložnice. Vily mají moderně vybavené kuchyňské kouty s elektrickým sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, tousterem, kávovarem, varnou konvicí, pračkou a žehličkou. Vily Anassa jsou dále vybaveny TV/SAT, DVD/CD, krbem, klimatizací a Wi-Fi. Z vil je krásný výhled na moře a na pevnost Molivos. Je zde i místo na parkování.

Hodnocení:

Luxusní vilky, které Vám poskytnou velkou míru soukromí. Vzdálenost od pláže: cca 800 m. Vzdálenost od centra Molivosu: cca 2 km. Vzdálenost od pláží Eftalou: cca 2 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.