Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Michelle I

Dvě stejné budovy studií Michelle jsou postavené v mírném svahu nad Anaxosem na Lesbosu a díky tomu nabízí, přes střechy prázdninových domů, kouzelný výhled na celý záliv a moře. V každé budově je k dispozici sedm studií a před nimi stojí bazén s barem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Michelle I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Michelle I a ubytování:

Dvě stejné budovy studií Michelle jsou postavené v mírném svahu nad Anaxosem a díky tomu nabízí, přes střechy prázdninových domů, kouzelný výhled na celý záliv a moře.

V každé budově je k dispozici sedm studií a před nimi stojí bazén s barem. Studia Michelle jsou obklopená bujnou zahradou s množstvím zeleně. Útulné pokoje jsou částečně zrekonstruované, zařízené dřevěným nábytkem. Poskytují ubytování pro 2-3 osoby, každé z nich má televizor, kuchyňský kout s lednicí (v rámci vybavení je i kávovar a rychlovarná konvice), koupelnu/WC. Trezor a klimatizace je za příplatek. Z prostorného zděného balkónu si můžete užívat výhled na blankytné moře. Cestou ze studií Michelle na hlavní pláž letoviska Anaxos, která je od domu vzdálena cca 300 m, natrefíte na konci svahu na restauraci „Michaelis Coffee", kterou provozují domácí.

Kapacita Michelle I:

14 studií

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.