Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine

Vilka Sunshine se nachází na ostrově Lesbos na klidném místě, 120 m od pláže a cca 800 m od centra letoviska Petra. Nejbližší restaurace a supermarkety jsou zhruba ve vzdálenosti 300 m od studií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunshine, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Sunshine

Vilka Sunshine se nachází na klidném místě, 120 m od pláže a cca 800 m od centra letoviska Petra. Nejbližší restaurace a supermarkety jsou zhruba ve vzdálenosti 300 m od studií.

Ubytování

K dispozici jsou studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, kuchyňským koutem s ledničkou, varnou konvicí, základním vybavením pro vaření a stolování a balkonem nebo terasou. Za poplatek na místě klimatizace a Wi-Fi. Studio v patře je dvoulůžkové s možností přistýlky, přízemní apartmán má kromě obytné části s rozkládacím dvoulůžkem ještě samostatnou ložnici se dvěma lůžky a lze přidat přistýlku formou rozkládacího lehátka. K dispozici je pro děti do 2 let také dětská postýlka na vyžádání – za poplatek na místě 3 €/den. Za poplatek na místě: * klimatizace 5 €/den * Wi-Fi 1,5 €/hod

Stravování

Dle CK, BEZ STRAVOVÁNÍ. Možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci Cavo Christo. * snídaně kontinentální * večeře servírované s výběrem z menu o třech chodech

Vybavení a služby

Vilka Sunshine má svůj bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Malý bar nabízí kromě nápojů, rovněž snídaně a po celý den drobné občerstvení.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.