Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Molyvos Star

Vila Molyvos Star se nachází nedaleko centra jednoho z nejatraktivnějších měst na ostrově Lesbos, Molyvosu. Vila leží v rozlehlé zahradě cca 220 m od pláže, kde se nachází i bazén s plážovým barem a půjčovnou vybavení na vodní sporty. Zhruba 100 m od studiového komplexu začíná zóna s křivolakými uličkami vedoucími k hradu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Molyvos Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Molyvos Star

Vila Molyvos Star se nachází nedaleko centra jednoho z nejatraktivnějších měst na ostrově, Molyvosu. Vila leží v rozlehlé zahradě cca 220 m od pláže, kde se nachází i bazén s plážovým barem a půjčovnou vybavení na vodní sporty. Zhruba 100 m od studiového komplexu Molyvos Star začíná zóna s křivolakými uličkami vedoucími k hradu.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze v místní restauraci.

Ubytování v Molyvos Star

Dvoulůžková prostorná studia s možností přistýlky a dětské postýlky jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí a vařičem. Studia se nacházejí v prvním patře a mají balkón s výhledem do zahrady nebo na hrad. Klimatizace za poplatek na místě EUR 5,-/den. Do Molyvos Stars studios pořádá zájezdy více CK, přesná nabídka vybavení se může mírně lišit.

Vybavení a služby

Bazén na pláži mohou klienti Molyvos Star využívat bezplatně, vhodné je zakoupení drinku u přilehlého baru.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.