Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spiros a Marilena - vilky

Vilky Spiros a Marilena stojí v kouzelné vesničce Skala Mystegna na jihovýchodě ostrova Lesbos, pouhých 18 km od hlavního města. Ve vesničce najdete veškerou infrastrukturu, kterou potřebujete ke spokojené dovolené. Jedná se o ideální místo pro dovolenou v klidném prostředí, přímo na břehu moře, vhodné také pro rodinu s dětmi. Vzdálenost od moře: cca 10 m. Vzdálenost od vesničky Mystegna: cca 2 km. Vzdálenost od letiště: cca 24 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spiros a Marilena - vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Spiros a Marilena:

Vilky Spiros a Marilena stojí v kouzelné vesničce Skala Mystegna na jihovýchodě ostrova Lesbos, pouhých 18 km od hlavního města. Ve vesničce najdete veškerou infrastrukturu, kterou potřebujete ke spokojené dovolené.

Ubytování:

Spiros a Marilena jsou 2 z 5 nových řadových vil Kyparissis Beach Houses a nacházejí se bezprostředně u pláže. Vilky jsou jednopatrové, mají stejnou velikost a liší se pouze vnitřním vybavením. Obě vilky Spiros a Marilena mají klimatizaci a fantastický výhled na moře. V přízemí červené vilky Spiros je obývací místnost s kuchyní vybavenou vařičem, troubou s grilem, myčkou, kávovarem, ledničkou a pračkou. V obývací místnosti je krb, gauč a samostatné WC. V 1. patře je ložnice, koupelna se sprchou a WC a TV. V případě potřeby je možné využít 3. a 4. lůžko v obytném podkroví, kam je přístup z ložnice po dřevěném žebříku. V přízemí žluté vilky Marilena je kuchyň vybavená stejně jako ve vilce Spiros. V obývací části jsou 2 rozkládací křesla (spíše pro děti), pohovka a TV. V 1. patře je ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou a WC.

Hodnocení:

Ideální místo pro dovolenou v klidném prostředí, přímo na břehu moře, vhodné také pro rodinu s dětmi. Vzdálenost od moře: cca 10 m. Vzdálenost od vesničky Mystegna: cca 2 km. Vzdálenost od letiště: cca 24 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.