Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolian Gaea

Jeden z nejhezčích hotelů na ostrově Lesbos, hotel Aeolian Gaea, se nachází asi 500 metrů od pláže Skala Kallonis a jen 2 kilometry od městečka Kalloni. Místní autobusové linky zajišťují pravidelné spojení s hlavním městem a letoviskem Molyvos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeolian Gaea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aeolian Gaea

Jeden z nejhezčích hotelů na ostrově Lesbos, hotel Aeolian Gaea, se nachází asi 500 metrů od pláže Skala Kallonis a jen 2 kilometry od městečka Kalloni. Místní autobusové linky zajišťují pravidelné spojení s hlavním městem a letoviskem Molyvos.

Vybavení

Komplex Aeolian Gaea, skládající se ze čtyř budov, byl vystavěn ve stylu tradiční místní architektury s důrazem na komfort svých návštěvníků. Má velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku. K vybavení patří restaurace a bar. Pro sportovní vyžití se nabízí fitness centrum a tenisové kurty, k relaxaci sauna a možnost masáží, pro děti pěkné hřiště a poskytnutí dětských postýlek zdarma. Můžete si tu pronajmout kolo nebo auto, wifi připojení je bez poplatku.

Ubytování v hotelu Aeolian Gaea

Moderní, pohodlné a klimatizované apartmány s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, pracovní deskou a ledničkou, koupelna s hydromasážní vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, LCD televize, internetové vysokorychlostní připojení, elektronický trezor a veranda. Nabízí se možnost ubytování v rodinných pokojích nebo suitách a pokoje vhodné i pro handicapované klienty.

Relaxační pobyty

Hotelové spa a wellness centrum nabízí saunu, relaxační a léčebné masáže a omlazující procedury.

Hotel Aeolian Gaea na webu

Hotel Aeolian Gaea

Hotel Aeolian Gaea ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ 2012

Dvoulůžkový pokoj; Rodinná Suita; Suita.

Popisy pokojů

Dvoulůžkový pokoj - Interiér 32 m².

Rodinná suita -  Interiér 45 m².

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.