Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panselinos - studia

Hotel Panselinos (znamená úplněk) je pěkný hotelový resort na ostrově Lesbos, který je postaven na mírné vyvýšenině nedaleko oblázkových pláží Eftalou. Na první malou pláž se dostanete po silnici asi za 7 minut. Další atraktivní pláže této oblasti jsou u taverny Eftalou a pak dále za malými lázněmi Eftalou, kde si můžete najít soukromí. Do krásného starobylého města Molivos Vás zaveze až 5x denně hotelový autobus zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panselinos - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Panselinos:

Hotel Panselinos (znamená úplněk) je pěkný hotelový resort, který je postaven na mírné vyvýšenině nedaleko oblázkových pláží Eftalou. Na první malou pláž se dostanete po silnici asi za 7 minut. Další atraktivní pláže této oblasti jsou u taverny Eftalou a pak dále za malými lázněmi Eftalou, kde si můžete najít soukromí. Do krásného starobylého města Molivos Vás zaveze až 5x denně hotelový autobus zdarma.

Ubytování:

V hotelu Panselinos je hlavní budova, kde je recepce, restaurace, koutek s internetem (za příplatek) a sejfy (za příplatek). K hotelu patří krásný bazén s barem, u kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma. V okolí bazénu je signál Wi-Fi (za poplatek). Poblíž bazénu je malé dětské hřiště a stolní tenis. Studia a apartmány jsou v dalších menších budovách, které jsou obklopeny zelení a dobře udržovanou zahradou. Studia jsou prostorná a mají buď manželskou postel a lůžko nebo 2 lůžka a gauč. Jsou zde také apartmány pro rodinu s 1 ložnicí a 2 lůžky (zpravidla rozkládacími gauči nebo křesly). V hotelu Panselinos si můžete vyžádat dětskou postýlku (za příplatek). Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (není kompletně vybaven) s elektrickým vařičem a ledničkou, klimatizací, TV, sprchou, WC a prostornými balkóny, odkud je buď výhled na moře nebo do zeleně.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu, večeře je servírovaná se 3 chody - předkrm, hlavní jídlo (výběr ze 2 možností) a desert. V hotelu je možné i obědvat (platba na místě).

Speciální nabídka:

Hotel nabízí speciální cenu pro 3. dospělou osobu, cestují-li společně 3 ženy nebo 3 muži.

Hodnocení:

Kvalitní ubytování s ucelenými službami, v přírodě, se snadným dosahem krásných pláží a i pro ty, kteří hledají soukromí na plážích. Díky hotelovému autobusu se snadno dostanete i do krásného Molivosu. Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 200 m. Vzdálenost od Molivosu: cca 4 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.