Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armonia

Studia s velice přátelskou atmosférou leží na klidném místě v zahradě v letovisku Anaxos na Lesbosu. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Stylově zařízená studia a apartmány Armonia  mají kuchyňský kout s lednicí, vlastní sociální zařízení, klimatizaci v červenci a srpnu zdarma a balkon.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Armonia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Armonia

Studia s velice přátelskou atmosférou leží na klidném místě v zahradě v letovisku Anaxos. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu.

Ubytování

Stylově zařízená studia a apartmány Armonia  mají kuchyňský kout s lednicí, vlastní sociální zařízení, klimatizaci v červenci a srpnu zdarma a balkon. K dispozici jsou studia s jednou přistýlkou a apartmány se dvěma přistýlkami.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, společenská místnost, bar, TV koutek, bazén, pool bar, internetový koutek ve vedlejší budově. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, servírované rozšířené kontinentální.

Pláž u studií Armonia

Jedna z nejhezčích písečných pláží ostrova je vzdálená 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.