Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Magdalini I

Jednopatrový dům na ostrově Lesbos v zahradě zarostlé zelení ve vilové zástavbě v ideální poloze na západním klidném okraji střediska Anaxos nedaleko od pláže. Minimarkety a taverny v blízkosti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Magdalini I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Magdalini I

Jednopatrový dům Magdalini I v zahradě zarostlé zelení ve vilové zástavbě v ideální poloze na západním klidném okraji střediska Anaxos nedaleko od pláže. Minimarkety a taverny v blízkosti.

Pláž

Příjemná pláž pokrytá tmavším pískem je asi 50 m od objektu Studia Magdalini I. Plážové bary. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Jednoduchá menší studia pro dvě až tři osoby s terasou v přízemí nebo malým balkonem v patře mají buď dvě lůžka nebo v konfiguraci pro tři osoby mají jedno dvojlůžko a jedno úzké lůžko, vlastní příslušenství, kuchyňský kout, TV a výhled do zeleně. Klimatizace za příplatek.

Stravování

Bez stravování. Kontinentální snídaně a servírované večeře za příplatek v hotelu Naxos.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.