Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella

Vila Stella stojí v samotném centru městečka Petra na Lesbosu v klidné části s výhledem na kostel Glykfylousa Panagia. Nedaleko vily jsou uličky plné taveren, obchůdků a restaurací, které nenarušují klidnou atmosféru, kterou Vila Stella bezesporu nabízí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Vila Stella stojí v samotném centru městečka Petra v klidné části s výhledem na kostel Glykfylousa Panagia. Nedaleko vily jsou uličky plné taveren, obchůdků a restaurací, které nenarušují klidnou atmosféru, kterou Vila Stella bezesporu nabízí.

Stravování

Bez stravy nebo dle nabídky u zájezdu.

Ubytování ve vile Stella

Standardně vybavená studia s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), klimatitací zdarma v měsících červenec a srpen, TV/SAT, lednicí, kuchyňským koutem se základním vybavením, vařičem a kávovarem. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Možnost jedné přistýlky

Vybavení

Venkovní bazén se zahradou. Slunečníky a lehátka zdarma.

Doporučení

Vila Stella je pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou s možností nákupů a večerního posezení.

Pláž

Vila Stella je vzdálena 50 m od malé oblázkové pláže a 380 m od městské pláže ve středisku Petra.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.