Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Molyvos I

Menší hotel Molyvos I s příjemnou rodinnou atmosférou je postavený v tradičním venkovním stylu navozující atmosféru středověké vesnice. Hotel se nachází v klidném prostředí v překrásném a fascinujícím letovisku Molivos na Lesbosu. Moře a pěkná oblázková pláž je jen cca 10m přes jednosměrnou, málo frenkventovanou silnici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Molyvos I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Molyvos I

menší hotel Molyvos I s příjemnou rodinnou atmosférou je postavený v tradičním venkovním stylu navozující atmosféru středověké vesnice. Hotel se nachází v klidném prostředí v překrásném a fascinujícím letovisku Molivos. Místního kamene bylo použito na stavbu zdějších budov, kde jsou dřevěné okenice, červené střechy, stejně tak interiéry navozují uvolňující pocit rustikálního prostředí. Moře a pěkná oblázková pláž je jen cca 10m přes jednosměrnou, málo frenkventovanou silnici. Centrum Molivos je vzdáleno cca 200m, zde jsou restaurace, taverny, obchody se suvenýry i potravinami, kavárny a cukrárny aj.

Kapacita

v hotelu Molyvos I je celkem 30 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na byzantský hrad nebo na moře. Jednolůžkové pokoje v Molyvos I jsou jen na vyžádání. Cenné předměty je možné uschovat jen v centrálním trezoru hotelu (za poplatek cca 1,5€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní restaurace s velikou venkovní stinnou terasou, kde jsou podávány snídaně, venkovní kavárna a zahrada.

Stravování

Dle zájezdu, pouze snídaně – rozšířený kontinentální bufet.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Molyvos I

3 hlavní výhody hotely: ideální poloha, příjemná atmosféra, ochotný personál.

Hodnocení:

Velmi příjemný hotýlek v krásném prostředí, který má tu nejlepší polohu, kterou si můžete přát. Vzdálenost od pláže: cca 10 m. Vzdálenost od centra: cca 50 m.

Web

Hotel Molyvos I

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.