Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Blue apartmány

Apartmány Grand Blue jsou postaveny velmi blízko krásné písčito-oblázkové pláže v letovisku Anaxos na ostrově Lesbos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí po jednoduchém chodníčku asi za 5 minut. V okolí pláže jsou taverny a obchod. Jednotlivé domečky Grand Blue jsou obklopeny venkovskou zahradou. Dva z domečků jsou přízemní a z prostorných teras je boční výhled na moře. Další domek je jednopatrový a nabízený apartmán je v 1. patře s čelním výhledem na moře. K ubytování patří i malý přízemní domeček obrostlý zelení s dalším apartmánem, který má terasu směřující k příchodové cestě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Blue apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Grand Blue:

Apartmány Grand Blue jsou postaveny velmi blízko krásné písčito-oblázkové pláže v letovisku Anaxos na ostrově Lesbos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí po jednoduchém chodníčku asi za 5 minut. V okolí pláže jsou taverny a obchod.

Ubytování:

Jednotlivé domečky Grand Blue jsou obklopeny venkovskou zahradou. Dva z domečků jsou přízemní a z prostorných teras je boční výhled na moře. Další domek je jednopatrový a nabízený apartmán je v 1. patře s čelním výhledem na moře. K ubytování patří i malý přízemní domeček obrostlý zelení s dalším apartmánem, který má terasu směřující k příchodové cestě. Apartmány Grand Blue byly nově rekonstruovány. Mají 1 ložnici se 2 řádnými lůžky nebo s manželskou postelí a obytnou kuchyň s kuchyňskou linkou, která je vybavena sporákem s elektrickou troubou, lednicí, kávovarem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V obytné kuchyni je rozkládací gauč (2 lůžka), stůl a 4 židle. Dále jsou apartmány vybaveny sprchou a WC, klimatizací (za příplatek) a TV. Apartmány jsou vzdušné a prostorné a mají díky sedlové střeše vysoké, dřevem obložené stropy.

Hodnocení:

Malý komorní objekt po rekonstrukci v přírodním a klidném prostředí, ze kterého je vynikající přístup na pláž a k tavernám, bude určitě vyhovovat i rodinám s dětmi. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra: cca 120 m.

Kapacita

2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Moutsos)

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.