Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Niki Studia

Nedávno zrenovovaná studia Niki Studia leží v pěkné zahradě pouhých 300 m od moře přes místní komunikaci a 300 m od centra letoviska Petra na ostrově Lesbos. Většina studií je situována směrem na moře. Jedná se o příjemné komorní ubytování s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou. Vzdálenost od moře: cca 20 m. Vzdálenost od pláže: cca 450 m. Vzdálenost od centra Petry: cca 50 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Niki Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Nedávno zrenovovaná studia Niki Studia leží v pěkné zahradě pouhých 300 m od moře přes místní komunikaci a 300 m od centra letoviska Petra.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování studií Nika

Všech 20 studií má kuchyňský kout se základním vybavením na jednoduché vaření, klimatizaci, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), trezor, TV a balkon. Většina studií je situována směrem na moře. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Studia Niki Studia leží v krásné udržované zahradě a nabízejí příjemné venkovní posezení v zahradě s výhledem na moře, stolky, křesla, lehátka.

Doporučení

Díky své poloze v centru letoviska Petra a blízkosti moře je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Písčito-oblázková pláž cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Doplňkový popis od další CK:

Poloha:

Vilka Niki stojí na hlavní třídě u pobřežní promenády a od moře a úzké oblázkové pláže jí odděluje místní komunikace. Do centra města se dostanete velmi snadno po nábřeží asi za 3 min. Budete-li pokračovat dále po pobřeží, dostanete se na hlavní velmi krásnou písečnou pláž Petry, která je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování:

Vilku tvoří 2 spojené budovy a díky oplocení a dobře udržované zahradě vytvářejí harmonický celek. Studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z balkónů je částečný výhled na moře, do hor a na skalnatý masív. 2lůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, klimatizací (za příplatek), sprchou, WC a fénem.

Hodnocení:

Příjemné komorní ubytování s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou. Vzdálenost od moře: cca 20 m. Vzdálenost od pláže: cca 450 m. Vzdálenost od centra Petry: cca 50 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.