Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anaxos Garden

Příjemný rodinný komplex čtyř budov Anaxos Garden stojí v udržované zahradě ve středisku Anaxos na Lesbosu. V každé budově je šest až osm studií. Mají balkon nebo terasu. Možnost jedné přistýlky ve studiu a až dvou přistýlek v apartmánech. Písečná pláž je vzdálena 150 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anaxos Garden , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v Anaxos Garden

Příjemně zařízená studia a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (lednice, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, topinkovač, základní nádobí), klimatizací zdarma. Mají balkon nebo terasu. Možnost jedné přistýlky ve studiu a až dvou přistýlek v apartmánech

Vybavení

Hostům je v Anaxos Garden k dispozici recepce, internetový koutek, bar s TV/SAT a velkou obrazovkou, bazén s lehátky.

Pláž u Anaxos Garden

Dlouhá písečná pláž je vzdálena 150 m od studií. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Příjemný rodinný komplex čtyř budov Anaxos Garden stojí v udržované zahradě. V každé budově je šest až osm studií. Písečná pláž je vzdálena 150 m.

Stravování

Bez stravy.

Přehled zájezdů do hotelu

Přehled zájezdů si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Kromě těchto zájezdů se můžete podívat ještě na nabídku CK Charis, která zde zájezdy sice nemá, ale její nabídka je velmi rozumná. Pokud jim řeknete, že jste se o nich dozvěděli zde, na Řecko v detailech, dostanete speciální slevu.

Aktuální popis od CK

StřediskoAnaxosPolohaHotelový komplex čtyř patrových budov s rodinnou atmosférou je situován v udržované zahradě, cca 65 km od letiště.VybaveníVstupní hala,...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.