Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skala Mystegna

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skala Mystegna, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Skala Mystegna

Skala Mystegna, kouzelné místo ve vodách Egejského moře, je tradiční řecká ostrovní vesnice s ospalým rytmem života. Najdeme ji na východním pobřeží ostrova Lesbos, asi 15 kilometrů od hlavního města. Skala Mystegna je určena všem, kteří hledají příjemnou relaxaci za horkého řeckého slunce a kteří si chtějí užít pobytu při březích tyrkysových vod, daleko od přeplněných letovisek plných turistů a neutichajícího ruchu.

Pláž u Skala Mystegna

Pláž v této lokalitě je sice užší než ve známých letoviscích, zato se však pyšní obzvláště čistou vodou, která omývá břehy pokryté barevnými oblázky a kamínky, často načervenalými, které jsou pro tuto oblast velmi typické a používané také ve stavitelství. Mořské dno se tu svažuje do hloubky jen pozvolna, takže koupání je bezpečné. K dispozici je možnost si zapůjčit slunečník a lehátko a bezstarostně se oddávat ničím nerušenému lenošení.

Skala Mystegna - co tam

V Skala Mystegna je několik taveren a kaváren a můžete tu v obchůdcích pořídit suvenýry, základní potraviny a další potřeby. Jelikož však nabídka není široká, je vhodné si pronajmout vůz, abyste se mohli případně vydat za poznáním dalších míst v okolí. Pokud však máte raději pěší chůzi, do nejbližších míst dojdete i pěšky, třeba do vesničky Mystegna.

Další střediska na ostrově Lesbos

Na Lesbos se ze České republiky jezdí ještě do Anaxos, Eftalou, Kapi, Molyvos (Molivos) , Petra, Skala Kalloni a Skala Mystegna.

Tipy na hotel v letovisku Skala Mystegna

Spiros a Marilena - vilky

Vilky Spiros a Marilena stojí v kouzelné vesničce Skala Mystegna na jihovýchodě ostrova Lesbos, pouhých 18 km od hlavního města. Ve vesničce najdete veškerou infrastrukturu, kterou potřebujete ke spokojené dovolené.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---