Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nirvana

Penzion Nirvana se studii pro dvě až tři osoby se nachází ve vesničce Plati, asi 150 metrů od písečné pláže. V docházkové vzdálenosti se nachází taverny i obchod s potravinami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nirvana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Nirvana

Penzion Nirvana leží 150 m od písčité pláže, ve vesničce Plati.

Vybavení studií Nirvana

Moderně zařízená studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, wi–fi připojením zdarma, TV a klimatizací. U sousedního objektu je možnost využívat bazén za malou konzumaci u baru. Nedaleko od ubytování je obchod s potravinami a několik restaurací.

Stravování

Dle CK. Stravování pro oba penziony bude zajištěno formou bufetu v nedalekém hotelu Plati Beach.

Pláž

Písečná pláž se nachází 150 metrů od studií Nirvana.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPěkný hotelový komplex, klidné prostředí, nedaleko pláže, rodinná atmosféra. Součástí resortu Villa Victoria.Povinné příplatkyPobytová taxa 1,50...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.