Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plati Beach

Plati Beach je hotel s rodinnou atmosférou a leží na pobřeží, na klidném místě, obklopen zahradou, asi 25 km od letiště. Hotel je zasazen do vesničky Plati jen 2 km od hlavního města Limnosu Myrina.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plati Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Plati Beach

Menší rodinný hotel Platy Beach už jak název napovídá najdete v Plati, nejoblíbenějším letovisku ostrova Limnos. Leží v bezprostřední blízkosti od pláže, a pokud hledáte místo pro pohodovou a klidnou dovolenou, můžete vsadit na tento hotel. Pěkně zařízené pokoje mají boční výhled na moře a do zahrady a jsou dostatečně prostorné i pro vícečlenné rodiny. Přímo u pláže pak najdete hotelovou tavernu, kde si můžete během dne dát třeba skvělý řecký salát nebo nějkou místní specialitu. Ostatně večeře s domácí kuchyní určitě budou skvělým zakončením dne u krásné pláže Platy. Hotel Plati Beach doporučujeme rodinám s dětmi nebo klientům, kteří si chtějí odpočinout a dávají přednost menším hotelům před velkými komplexy.Stravování

Polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře podávané formou bufetu.

Ubytování v Plati Beach

Dvoulůžkové zrekonstruované pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV, klimatizaci zdarma, balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení

Součástí hotelu Plati Beach je recepce, restaurace, bar, snack bar, místnost s TV, zahrada, bazén s lehátky a slunečníky zdarma u blízkého hotelu Villa Victoria, parkoviště, dětský minikoutek, venkovní posezení s výhledem na moře, trezor v recepci.

Doporučení

Pro strávení ničím nerušené dovolené v krásném klidném prostředí v hotelu přímo u velké písečné pláže.

Pláž

Přímo u krásné pláže Plati Beach. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Pozvolný vstup do moře. Plážový volejbal přímo na pláži.

Aktuální popis od CK

DoporučeníTradičně nejoblíbenější hotel z naší nabídky leží přímo u krásné písčité pláže Plati v příjemném prostředí hezké zahrady. Velmi přátelská rodinná...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.