Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Afroditi

Velice pěkný hotel Villa Afroditi je situován v klidném letovisku Plati na Limnosu v nádherně udržované zahradě. V okolí se nachází několik sezónních restaurací a taveren. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Afroditi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Villa Afroditi

Velice pěkný hotel Villa Afroditi je situován v klidném letovisku Plati v nádherně udržované zahradě. V okolí se nachází několik sezónních restaurací a taveren. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu.

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Ubytování ve Villa Afroditi

Prostorné přízemní dvoulůžkové pokoje s terasou, pokoje s balkónem a výhledem na moře nebo přízemní čtyřlůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi a terasou, mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana), klimatizaci zdarma, minilednici, telefon, TV. Možnost dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Vybavení

Villa Afroditi je menší hotel se 14 pokoji a apartmány nabízí kvalitní služby a pohodlí. V přízemí je recepce, restaurace s TV, bazén, snack bar, barbecue, směnárna a parkoviště.

Doporučení

Villa Afroditi je velmi moderní a příjemný hotel vhodný pro odpočinkovou dovolenou v klidném letovisku Plati.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 300 m od hotelu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.