Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irini studia

Moderně zařízená studia skrytá na tichém místě, ale zároveň v těsné blízkosti letoviska jsou ideálním místem pro páry. Studia leží jen 100 m od pláže Agia Anna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irini studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Irini

Útulná a moderní studia Irini se nacházejí v letovisku Agia Anna. Studia jsou přibližně 100 metrů od pláže a ruchu letoviska a proto studia nabízejí perfektní útočiště s klidným prostředím. Hlavní město Naxos je vzdáleno přibližně 7 kilometrů, do kterého se můžete dopravit pomocí pravidelné autobusové dopravy. Přes letovisko vede hlavní silnice, která odděluje pláž od řady obchůdků, restaurací, kaváren, barů a taveren, a zároveň spojuje s ostatními letovisky v okolí. V letovisku najdeme i háj s cedrovými stromy, které jsou zde chráněné a vytváří tak jedinečné prostředí tohoto letoviska.

Vybavení a služby hotelu

Komplex Irini je vybaven recepcí a parkovištěm. Úklid studií probíhá každý den a stejně tak výměna ručníků a osušek. Ložní prádlo je měněno 3x za týden.

Vybavení pokoje

Studia jsou vybaveny menší kuchyňkou s ledničkou a elektrickou dvou plotýnkou. Dále zde nejdete vlastní sociální zařízení (WC a koupelna se sprchou) s fénem, TV/SAT, klimatizaci a bezpečnostní trezor. Na pokoji je možné se připojit k internetu pomocí Wi-Fi. Studia disponují balkonem či teráskou s výhledem do zahrady nebo na město. Studia jsou pouze pro 2 osoby a jedná se vynikající místo pro páry.

Pláž u studií Irini

Pláž Agia Anna je dlouhá písečná pláž s křišťálově čistým mořem, která je rozdělena do dvou částí malým přístavem. K dispozici na pláži jsou lehátka se slunečníky za poplatek. Některá místa jsou však zdarma pro návštěvníky určitých stravovacích zařízení. Na pláži jsou i tak místa bez lehátek.

Vzdálenosti

Pláž Agia Anna: cca 100 m. Centrum letoviska: cca 100 m.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,5 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.