Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marias Residence

Velice útulná a krásná studia najdete v samém srdci letoviska Agia Anna jen pár metrů od všeho, na co si vzpomenete. Ve vzdálenosti do 15 metrů najdete supermaket, kavárny, taverny a veřejnou pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marias Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marias Residence

Velice útulná a krásná studia Marias Residence najdete v samém srdci letoviska Agia Anna jen pár metrů od všeho, na co si vzpomenete. Nachází se naproti autobusové zastávce, odkud se snadno dostanete na další letoviska nebo do města, a kousek od jedné z krásných pláží ostrova - Agia Anna. Ve vzdálenosti do 15 metrů najdete supermaket, kavárny, taverny a veřejnou pláž. 

Vybavení a služby

Jelikož se jedná o studia najdete zde posezení v udržovaném dvoře.

Ubytování v hotelu Marias Residence

Studio v prvním patře je vybaveno moderním nábytkem v kykladském stylu. Dále je zde menší kuchyňka se základním vybavením, koupelna se sprchou a toaletou, lednička a terasa. Menší studio ve sníženém přízemí je vybaveno stejně a nabízí venkovní posezení kryté pergolou nebo slunečníkem.

Stravování

Dle ck: Bez stravování

Pláž

Nejbližší pláží je Agia Anna, která je od studií vzdálena cca 15 metrů. Jedná se o skvěle organizovanou a písečnou pláž s křišťálově čistou vodou. Pláž je rozdělena menším přístavem na 2 části. Mimo nabídku vodních sportů zde najdete spoustu kaváren, restaurací a taveren.

Vzdálenosti

od pláže Agia Anna: cca 45 m od autobusové zastávky: cca 20 m

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 nadovolenouna největší, nejrozlehlejší, nejúrodnější a nejzelenějšířecký ostrov souostroví KykladyNaxos, který se nachází...

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,5 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.