Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympská riviéra - zájezdy

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno všech 7

Soula studia od 3 190 Kč se všemi poplatky

Studia Soula jsou rodinným ubytovacím zařízením. Nacházejí se jen 250 m od známé písečné pláže Paralia ve známé oblasti Olympská riviéra. V okolí a samozřejmě v centru naleznete množství restaurací, obchodů, pekáren, kaváren a hudebních barů a ostatní občanskou vybavenost. Ideální volba pro rodiny s dětmi a stejně tak i pro dovolenkáře cestující po vlastní ose, kteří vyhledávají odpočinek u moře kombinovaný s nejrůznějšími aktivitami a zábavou.

Doprava autobusem a vlastní
Ubytování v hotelu
Vlastní strava
Pobyty na 11, 12, 13 nebo 14 dní

Jason od 3 990 Kč se všemi poplatky

Stylová budova hotelu Jason se nachází v nové rezidenční čtvrti oblíbeného letoviska Paralia Katerini. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena jen cca 350 m, do rušného centra nabízejícího množství zábavy, nákupů, hudebních barů, restaurací, taveren či rychlého občerstvení je cca 700 m. Pro pohodlí hostů je zde i bazén s lehátky a slunečníky, děti čeká menší hřiště. Budova má úroveň hotelu, ale protože pokoje disponují i ​​kuchyňským koutem a nabízíme ho bez stravy, v našem pojetí jde o studia - podotýkáme, že na vysoké úrovni. Hotelový snack bar nabízí lehké občerstvení a nápoje prakticky během celého dne.

Doprava autobusem
Ubytování v hotelu
Vlastní strava
Pobyty na 13 nebo 14 dní

Kalypso studia od 4 490 Kč se všemi poplatky

Moderní budova studií Kalypso vás už z dálky upoutá svou zářivě žlutou fasádou v nové části letoviska Paralia Katerini v oblíbené oblasti Olympské riviéry. Přivítá vás stylová recepce, k domu patří i zahrada s pár stromy a keři a také se zahradním grilem a s pohodlným posezením. Místo jako stvořené pro odpolední či večerní relax a debaty u grilování  s dalšími obyvateli domu. Na atraktivní organizovanou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře je to cca 400 m.

Doprava autobusem
Ubytování v hotelu
Vlastní strava
Pobyty na 13 nebo 14 dní

Orea Eleni od 7 490 Kč se všemi poplatky

Jeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii se nachází 120 m od pláže, v centru letoviska. V hotelu Orea Eleni je k dispozici denní bar, recepce, vestibul s posezením a TV/SAT, letní terasa, malý bazén (obvykle k dispozici 15.6.-15.9.) a 2 výtahy. Před hotelem se nachází park s dětskými prolézačkami a houpačkami.

Doprava autobusem a letadlem • Odjezd z: Brno
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 11, 12 nebo 13 dní

Orea Eleni Palace od 7 490 Kč se všemi poplatky

Nový moderní stylový hotel Orea Eleni Palace se nachází v nové části letoviska Paralia Katarini cca 140 m od pláže. Ubytování je zajištěno ve dvou až tří-lůžkových pokojích (k dispozici také pokoj pro rodinu se dvěmi dětmi (manželské lůžko a rozkládací gauč pro 2 děti) s balkónem, SAT-TV, telefonem, LCD TV, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC, fén) a klimatizací. Ubytování uspokojí i náročnější klientelu.

Doprava autobusem a letadlem • Odjezd z: Brno
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 11, 12 nebo 13 dní

Cosmos od 14 990 Kč se všemi poplatky

Aparthotel Cosmos nacházející se 200 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a 250 metrů od centra letoviska Paralia je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi a uspokojí i klienty z řad mladší generace, svou dobrou dostupností blízkého centra s dalšími možnostmi vyžití.

Doprava letadlem • Odjezd z: Brno
Ubytování v hotelu
Vlastní strava
Pobyty na 11 nebo 12 dní

Olympus Grand Resort od 19 567 Kč se všemi poplatky

Moderní luxusní hotelový komplex se nachází na Olympské riviéře v letovisku Leptokaria. Areál lemovaný zelenými exotickými rostlinami ústí přímo na písčitou hotelovou pláž. Doporučujeme pro náročnější klienty.

Doprava letadlem • Odjezd z: Bratislava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8, 11 nebo 12 dní