Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evdion

Moderní třípatrový hotel se nachází v oblasti Olympská Riviéra v nové, klidné části letoviska Nei Pori, asi 100 metrů od široké písečné pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu 5 minut chůze. Na pláži možnost provozování vodních sportů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evdion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Evdion

Moderní třípatrový hotel Evdion se nachází v nové, klidné části letoviska Nei Pori, asi 100 metrů od široké písečné pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu 5 minut chůze. Na pláži možnost provozování vodních sportů.

Vybavení

Pěkná vstupní hala, restaurace, kavárna, internetový koutek a bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty hotelu Evdion bez poplatku. Bazén využívají i hosté dvou vedlejších hotelů.

Ubytování v hotelu Evdion

Vkusně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio a televize. Mminibar je k dispozici za poplatek, zahrnující nápoje, kterými je doplněn při příjezdu klientů. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.