Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Souita

Moderní hotel Souita s výbornou polohou k centru letoviska Paralia i k pláži je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Písečná pláž se nachází 150 metrů od hotelu a díky svému pozvolnému vstupu do moře je vhodná nejen pro malé děti, ale také pro méně zdatné plavce a seniory.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Souita, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Souita

Menší rodinný hotel nacházející se pouhých cca 150 m od pláže, v blízkosti centra letoviska Paralia (cca 200 m) s řadou obchodů, stánků, barů, restaurací i stylových taveren, zlatnických krámků nebo tak typických prodejen kožených výrobků a kožichů.

Vybavení hotelu Souita

Recepce (sejf za poplatek), bar, restaurace s vnitřní i venkovní částí (letní terasa) na které jsou podávány snídaně, výtah, Wi-Fi bezplatně v oblasti recepce a restaurace.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek s vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem, SAT-TV, telefonem, minibarem a klimatizací (za příplatek)

Stravování

Dle CK. Snídaně (formou bufetu) podávané přímo v hotelu, nebo polopenze - večeře se podávají v místní taverně (cca 100 m od hotelu) - servírované hlavní jídlo, desert nebo ovoce a saláty formou bufetu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od hotelu, podél pláže řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.