Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Achilleas hotel

Tento malý rodinný hotel je situován v rovině přímo u krásné pláže Piso Krioneri s malými oblázky. Pohodlnou cestou po nábřeží se dostanete do centra letoviska Parga asi za 7 minut.  Hotel Achilleas je jeden z nejvyhledávanějších hotelů v Parze, který díky své vynikající poloze bude vyhovovat všem, kteří chtějí bydlet u pláže. Vzdálenost od pláže Piso Krioneri: cca 20 m. Vzdálenost od centra Pargy: cca 250 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Achilleas hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Achilleas

Tento malý rodinný hotel je situován v rovině přímo u krásné pláže Piso Krioneri s malými oblázky. Pohodlnou cestou po nábřeží se dostanete do centra letoviska Parga asi za 7 minut.

Ubytování:

Příjemně zařízené pokoje s koupelnou, WC a balkónem nebo terasou jsou vybaveny ledničkou, TV/satelitem, telefonem, klimatizací, sejfem a fénem. Část pokojů má výhled na moře. V přízemí se nachází bar a snídárna. Z terasy hotelu je fantastický výhled na pláž a na moře.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířenou kontinentální snídani formou bufetu si můžete dopřát i na terase hotelu.

Hotel Achilleas - hodnocení:

Hotel Achilleas je jeden z nejvyhledávanějších hotelů v Parze, který díky své vynikající poloze bude vyhovovat všem, kteří chtějí bydlet u pláže. Vzdálenost od pláže Piso Krioneri: cca 20 m. Vzdálenost od centra Pargy: cca 250 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.