Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fotis House studia

Velmi příjemná studia s klidnější polohou a rodinnou atmosférou. V blízkosti se nachází jak pláž Krioneri, tak i kouzelné městečko Parga s množstvím taveren, obchůdků a kaváren s neopakovatelnou atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fotis House studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fotis House

Apartmány Fotis House leží v centru letoviska Parga s množstvím taveren a obchodů, 500 m od pláže Krioneri a 1 km od hradu Parga.

Vybavení hotelu Fotis House

2 budovy s celkem 10 apartmány.

Ubytování

Možnost ubytování ve 2lůžkových nebo 3lůžkových apartmánech, přistýlka formou rozkládacího gauče. Apartmány mají balkon nebo terasu s výhledem na hory, jsou účelově vybavené - klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), TV, mají kuchyňský kout se základním vybavením, miniledničku, set na přípravu kávy a čaje.

Stravování

Dle ck: bez stravy

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání

Služby za poplatek

Klimatizace (5 EUR/den), trezor (1 EUR/den)

Internet

WiFi je k dispozici v celém areálu

Aktuální popis od CK

DoporučeníVelmi příjemná studia s klidnější polohou a rodinnou atmosférou. V blízkosti se nachází jak pláž, tak i kouzelné městečko Parga s množstvím...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.