Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Two Brothers

Přímo v atraktivním centru oblíbeného městečka Parga se nachází studia Two Brothers. Nejen poloha tohoto ubytování, ale také komfortní vybavení je nespornou výhodou a zárukou příjemného pobytu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Two Brothers, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Two Brothers

Studia Two Brothers, nebo jinak "Dva bratři" naleznete v atraktivním centru oblíbeného letoviska Parga. Vynikající poloha v srdci tohoto krásného městečka si hned na první pohled získá své návštěvníky. Malý komplex je veden v rodinném duchu a zajišťuje pohodlná a čistá studia, která jsou vhodná pro všechny, kteří chtějí být v absolutním centru dění. Nejbližší tavernu a obchod najdete již po několik krocích (30 m) a centrální přístav je ve vzdálenosti cca 400 m.

Vybavení studií Two Brothers

Studia v patře pro 2 nebo 3 osoby (3. lůžko pevné), kuchyňský kout s dvouvařičem a malou troubou, varná konvice, základní nádobí, lednička, sprcha / WC, balkon nebo sluneční terasa , TV,  klimatizace za příplatek, trezor za poplatek na recepci.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Cca 500, městská písčito-oblázková pláž.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.