Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Perissa

Hotel se nachází jihovýchodní straně ostrova Santorini na okraji klidného a turisticky vyhledávaném letoviska Perissa. Letovisko je plné obchodů, tradičních taveren a restaurací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Perissa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Porto Perissa

Hotel Porto Perissa se nachází jihovýchodní straně ostrova na okraji klidného a turisticky vyhledávaném letoviska Perissa. Letovisko je plné obchodů, tradičních taveren a restaurací. Hotel Porto Perissa se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky (cca 150 metrů). Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 15 km, a hlavní město ostrova Fira je vzdáleno do kterého je možné spojení využitím místní autobusové dopravy.

Vybavení

Recepci - bar - venkovní bazén - dětský bazén - vířivku - posezení s TV - Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma - v blízkosti hotelu je bezplatné parkoviště

Ubytování v hotelu Porto Perissa

Hotel Porto Perissa nabízí ubytování v těchto typech pokojů: Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj Trojlůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Pětilůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny v ostrovním stylu, televizí, klimatizací, trezorem, fénem, telefonem, balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck: Stravování je možné formou  snídaně, která je podávaná formou bufetu.

Pláž a plážový servis

Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Krásná pláž s černým pískem je vzdálena pouhých 60 metrů od hotelu Porto Perissa.

Pro děti

Dětský bazén.

Aktuální popis od CK

Hotel Porto Perissa se nachází jihovýchodní straně ostrova na okraji klidného a turisticky vyhledávaném letoviska Perissa. Letovisko je plné obchodů,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.