Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaza

I letos je v naší nabídce ostrova Skiathos příjemný hotel Plaza, který je oblkopen udržovanou zahradou plnou zeleně, olivovníků a pínií. Díky své výborné poloze uspokojí všechny klienty, kteří od své dovolené očekávají klid, romantiku a pohodu. Nedaleko hotelu se nachází půvabná písečná pláž Kanapitsa s pozvolným vstupem do moře, který je vhodný pro všechny děti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plaza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Plaza

I letos je v naší nabídce příjemný hotel Plaza, který je oblkopen udržovanou zahradou plnou zeleně, olivovníků a pínií. Díky své výborné poloze uspokojí všechny klienty, kteří od své dovolené očekávají klid, romantiku a pohodu. Nedaleko hotelu Plaza se nachází půvabná písečná pláž Kanapitsa s pozvolným vstupem do moře, který je vhodný pro všechny děti. Slunné odpoledne můžete strávit ve stínu palmy nebo slunečníku u bazénu a doslova se kochat nádherným výhledem na moře. Pokud přeci jen zatoužíte po ruchu města, nic vám v tom nebrání, jednoduše si prostřednictvím místní autobusové dopravy zajedete do hlavního města Skiathos (7km).

Vybavení hotelu Plaza

100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody lehátka a slunečníky na pláži za poplatek bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma recepce, restaurace, bar u bazénu i na pláži wi-fi internet v hale, TV koutek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - sprcha s WC, TV/SAT, rádio, klimatizace, minibar, sejf box na recepci, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, servírované večeře, menu.

Další údaje

80 pokojů, 3 patra, 1 budova. Úklid: 7x týdně Výměna ložního prádla: 3x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Hotel Plaza na webu

Hotel Plaza

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x, letenka Skiathos – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 1,5 za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.