Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agali

Útulný menší hotel Agali s rodinnou atmosférou je situovaný přímo na promenádě na břehu moře, v klidnější části městečka  Limenária, cca 500 m od centra, přímo u písečné pláže. Městská pláž je přímo u hotelu Agali – zde jsou obvykle lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma, dále od hotelu za konzumaci kávy, limonády, piva atd.  Na pláži nabídka vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Agali

Útulný menší hotel Agali s rodinnou atmosférou je situovaný přímo na promenádě na břehu moře, v klidnější části městečka  Limenária, cca 500 m od centra, přímo u písečné pláže.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici hotelová restaurace + restaurace přímo na pláži a plážový bar, bazén s lehátky a slunečníky.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha), vysoušeč vlasů, telefon, klimatizace v ceně, Tv/Sat, lednice.

Stravování

Dle zájezdu, v ceně bývá je zahrnuta polopenze – snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná  - výběr z 20ti jídel a 8mi salátů  (hlavní jídlo, salát, ovoce nebo dezert)

Pláž

Městská pláž je přímo u hotelu Agali – zde jsou obvykle lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma, dále od hotelu za konzumaci kávy, limonády, piva atd.  Na pláži nabídka vodních sportů.

Názor CK

Doporučujeme všem, kteří upřednostňují zábavu a rušnější letoviska

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.