Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agali hotel

Útulný menší hotel Agali s rodinnou atmosférou je situovaný na ostrově Thassos přímo na promenádě na břehu moře, v klidnější části městečka Limenária, cca 500 m od centra, přímo u písečné pláže. Městská pláž je přímo u hotelu Agali – zde jsou lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma, dále od hotelu za konzumaci kávy, limonády, piva atd.  Na pláži nabídka vodních sportů. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují zábavu a rušnější letoviska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agali hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Agali - poloha

Útulný menší hotel Agali s rodinnou atmosférou je situovaný přímo na promenádě na břehu moře, v klidnější části městečka  Limenária, cca 500 m od centra, přímo u písečné pláže.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici hotelová restaurace + restaurace přímo na pláži a plážový bar, bazén s lehátky a slunečníky.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha), vysoušeč vlasů, telefon, klimatizace v ceně, Tv/Sat, lednice.

Stravování

Dle zájezdu, v ceně je zahrnuta polopenze – snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná  - výběr z 20ti jídel a 8mi salátů  (hlavní jídlo, salát, ovoce nebo dezert)

Hotel Agali - pláž

Městská pláž je přímo u hotelu Agali – zde jsou lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma, dále od hotelu za konzumaci kávy, limonády, piva atd.  Na pláži nabídka vodních sportů.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří upřednostňují zábavu a rušnější letoviska

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.