Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel leží ve svěžím přírodním prostředí ostrova Thassos nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel Green Bay leží ve svěžím přírodním prostředí nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Pláž

Písčitá přírodní pláž Tripiti s mírnou svažitostí dna je nejlepší v této části ostrova a je vzdálena pouhých 50 m od hotelu Green Bay. Bar na pláži a plážový volejbal. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Green Bay

Recepce, hotelová restaurauce, lobby bar s velkoplošnou televizí, bar u bazénu, bazén s dětskou sekcí. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Moderně vybavené klimatizované pokoje s novým nábytkem a dlaždicemi. Možnost přistýlky. Vlastní příslušenství, pokojový trezor (za poplatek), telefon, televizor, lednice, terasa nebo balkon. Trezor a klimatizace za poplatek. Boční výhled na moře nebo do piniového háje.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze v hotelové restauraci Green Bay. Snídaně kontinentální servírovaná, večeře s obsluhou.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti; slunečníky a lehátka u bazénu a v...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

StřediskoLimenaria - TripitiPolohaMenší hotel s rodinnou atmosférou, obklopený borovicovými a piniovými háji se nachází v blízkosti písčité pláže Tripiti,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.