Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue View

V malé odbočce nad hlavní cestou ve Skala Potamia na ostrově Santorini se nachází apartmánový dům Blue View. Už jeho samotný název napovídá, co mohou hosté během svého pobytu očekávat – výhled na nekonečné modré moře. Cesta k nejbližší pláži je dlouhá 200 m, přičemž již po 100 m natrefíte na nejbližší restauraci a potřebné nákupy uděláte v supermarketu vzdáleném asi 50 m. Našim hostům jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby v prvním patře hlavní budovy, odkud se vám z prostorných balkonů naskytne krásný výhled na moře. Taktéž poskytujeme ubytování ve dvou studiích pro 2 osoby v samostatně stojícím domečku, hned vedle hlavní budovy.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu a ubytování Blue View:

V malé odbočce nad hlavní cestou ve Skala Potamia se nachází apartmánový dům Blue View. Už jeho samotný název napovídá, co mohou hosté během svého pobytu očekávat – výhled na nekonečné modré moře. Cesta k nejbližší pláži je dlouhá 200 m, přičemž již po 100 m natrefíte na nejbližší restauraci a potřebné nákupy uděláte v supermarketu vzdáleném asi 50 m. Našim hostům jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby v prvním patře hlavní budovy, odkud se vám z prostorných balkonů naskytne krásný výhled na moře. Taktéž poskytujeme ubytování ve dvou studiích pro 2 osoby v samostatně stojícím domečku, hned vedle hlavní budovy. Pokoje mají vlastní terasu s příjemným stínem a jelikož jsou situovány trochu bokem, poskytují též dostatečný klid. Všechna studia jsou vybavena kuchyňským koutem se základním nádobím, televizorem a koupelnou/WC. Trezor a klimatizace jsou za extra poplatek na místě. Hosté ocení prostor na parkování pár metrů od domu. Na večerní společenské debaty o svých zážitcích je k dispozici prostorná společná terasa s grilem.

Kapacita studií Blue View:

10 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.