Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Beach

Poloha hotelu Grand Beach je velmi příznivá - hotel se nachází v zahradě přímo u pláže v klidném prostředí ostrova Thassos a zároveň blízko zábavy - cca 10 minut chůze od okraje střediska Limenária a cca 20 minut jízdy od městečka Skala Prinos. Dlouhá, dostatečně široká a čistá pláž přímo u hotelu Grand Beach je písečná s menšími oblázky, s pozvolným vstupem do moře (pro větší pohodlí doporučujeme obuv do vody). Hned u pláže je příjemné posezení pod stromy. V blízké Limenárii najdete širokou nabídku vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Beach

Poloha hotelu Grand Beach je velmi příznivá - hotel se nachází v zahradě přímo u pláže v klidném prostředí ostrova Thassos a zároveň blízko zábavy - cca 10 minut chůze od okraje střediska Limenária a cca 20 minut jízdy od městečka Skala Prinos.

Vybavení hotelu Grand Beach

Malá hala s recepcí, lobby bar, Tv s velkoplošnou obrazovkou, internetový kout, WI-FI (za poplatek). Součástí hotelu je restaurace s prostornou venkovní terasou s výhledem na moře, v udržované zahradě je k dispozici beach bar.

Pokoje

Dvoulůžkové prostorné pokoje s možností 1 přistýlky,s balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do okolí, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), chladnička, sejf (za poplatek), Tv/Sat, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizace (za poplatek), k dispozici uzamykatelný kuchyňský koutek se základním vybavením (za poplatek).

Stravování

Dle ck: Snídaně formou jednoduššího bufetu, večeře servírované 

Pláž

Dlouhá, dostatečně široká a čistá pláž přímo u hotelu Grand Beach je písečná s menšími oblázky, s pozvolným vstupem do moře (pro větší pohodlí doporučujeme obuv do vody). Hned u pláže je příjemné posezení pod stromy, lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům zdarma (sezona 2020). V blízké Limenárii najdete širokou nabídku vodních sportů.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, restaurace, bar, plážový bar, terasa s výhledem na moře, bazén s oddělenou částí pro děti; lehátka, slunečníky a osušky...

PolohaHotel Grand Beach je atraktivní především příznivou polohou, pouhých cca 50 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře. Povrch pláže tvoří světlý písek...

StřediskoLimenariaPolohaZrenovovaný hotel se nachází cca 800 m od okraje střediska Limenaria a cca 62 km od letiště Kavala; obchody, restaurace a místa...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.