Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Markos

Studia Markos nacházející se na jižní straně ostrova Thassos, v oblíbeném letovisku Potos jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů a zaujmou nejen díky své poloze v oblíbeném letovisku ale také velmi dobrou dostupností místní pláže, která je vzdálená pouhých 100 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Markos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studí Markos

Studia Markos se nacházejí na jižní straně ostrova, v nejoblíbenějším a největším turistickém letovisku, Potos. Nabízí křišťálově čisté moře, které je obklopené malebnými obchůdky a restauracemi s místními pokrmy a samozřejmě slavný raki nápoj Potos Village.

Vybavení studií

Studia Markos jsou vybavena ledničkou, WC s koupelnou, kuchyňským koutkem se základním nádobím, klimatizací (za poplatek), fénem, trezorem (za poplatek)

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Od pláže jsou studia vzdálena pouhých 100 metrů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.