Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Moli Vila

Menší dvoupatrová vilka Moli se nachází v Limenárii, 100 m od městské pláže, 400 m od centra. V přímé blízkosti Limenárie se nachází krásná pláž Metalia. Oblast - Thassos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Moli Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Moli:

Menší dvoupatrová vilka Moli se nachází v Limenárii, 100 m od městské pláže, 400 m od centra. V přímé blízkosti Limenárie se nachází krásná pláž Metalia.

Pokoje:

Moderně zařízená dvoulůžková a třílůžková studia, kuchyňský kout se základním nádobím, sociální zařízení (WC/sprcha), balkon,  klimatizace za poplatek, Tv, lednice, varná konvice.

Stravování:

Dle ck a zájezdu, Možnost dokoupení v blízkém hotelu Agali.

Pláž:

Městská pláž cca 100m, slunečníky a lehátka za konzumaci kávy, limonády, piva atd.  Na pláži pestrá nabídka vodních sportů.

Náš názor:

Vilku Moli doporučujeme méně náročným klientům a všem, kteří upřednostňují rušnější letoviska, vhodné pro všechny věkové kategorie

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.