Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View Appartment

Jednoduché ubytování v apartmánech Sea View zaujme především klienty, kteří ocení zejména polohu, blízko vyhlášené pláže Golden Beach a docházkovou vzdálenost do centra letoviska Skala Potamia. Apartmány jsou vhodné pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea View Appartment, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sea View Appartment

Menší dvoupodlažní budova se čtyřmi pokoji je vzdálena asi 200 m od proslulé písečné pláže Golden Beach. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek. Nákupní možnosti se nacházejí asi 500 m od hotelu, v centru letoviska Skala Potamia. Vzdálenost od hlavního města Limenas je cca 20 km. 

Vybavení hotelu Sea View Appartment

V menší budově se nachází vstupní hala a čtyři apartmány.

Vybavení apartmánů

Jednoduše, ale účelně vybavené apartmány s možností ubytování dvou dospělých a dvou dětí do 12 let. V apartmánu je ložnice s individuálně ovladatelnou klimatizací pro dvě osoby (manželské lůžko či dvě oddělené postele), v obývací části je kuchyňský kout se základní kuchyňskou výbavou a ledničkou, TV/SAT a rozkládací pohovka, balkón. V menší koupelně je WC a sprchový kout.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.